آموزش وردپرس
خانه / علوم پایه / پروژه استفاده از اينترنت توسط دانش آموزان

پروژه استفاده از اينترنت توسط دانش آموزان

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : پروژه استفاده از اينترنت توسط دانش آموزان  از دسته بندی علوم پایه

امروزه یافتن فایلهای مفید از سایتهای جامع و پربازدید به آسانی انجام می پذیرد. این سایت از  جمله بهترین و  مفیدترین سایتهای دانلود فایل در سطح اینترنت است. در سایت فایل 21 فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است. این سایت بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد.  فایل 21 ارائه کننده کلیه فایل های نایاب است که این بار پروژه استفاده از اينترنت توسط دانش آموزان را از دسته بندی علوم پایه  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل :

 جهت دانلود فایل با نام  پروژه استفاده از اينترنت توسط دانش آموزان  از سایت فایل 21 باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

پروژه  استفاده از اينترنت توسط دانش آموزان تعداد صفحات : 20 فرمت :word چکيده: زمينه: امروزه اينترنت به تدريج قسمت زيادي از زندگي روزانه افراد به خصوص جوانان را اشغال كرده است. هر ساله گزارش­هاي زيادي از اعتياد به اينترنت جوانان ذكر مي­شود. اختلال اعتياد به اينترنت يك اختلال فيزيولوژيك- رواني شامل تحمل (بالارفتن مصرف)، نشانه­هاي جدايي، اُفت تحصيلي و از هم گسيختگي عاطفي در ارتباط­هاي اجتماعي است.                                هدف: مطالعه به منظور تعيين رابطه اعتياد به اينترنت با پيشرفت تحصيلي دانش­آموزان انجام شد. يافته­ها : بين اعتياد به اينترنت و پيشرفت تحصيلي با %99 اطمينان رابطه معني­دار آماري وجود داشت (01/0 = P ). آزمون تي تفاوت آماري معني­داري بين اعتياد به اينترنت در دختران و پسران نشان نداد. کليدواژگان: اعتياد به اينترنت، پيشرفت تحصيلي، دانش­آموزان …

همچنین ببینید

پاورپوینت جبر در ایتالیا

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : پاورپوینت جبر در ایتالیا  از دسته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *