آموزش وردپرس
خانه / علوم انسانی / پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج)

پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج)

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج)  از دسته بندی علوم انسانی

امروزه یافتن فایلهای مفید از سایتهای جامع و پربازدید به آسانی انجام می پذیرد. این سایت از  جمله بهترین و  مفیدترین سایتهای دانلود فایل در سطح اینترنت است. در سایت فایل 21 فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است. این سایت بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد.  فایل 21 ارائه کننده کلیه فایل های نایاب است که این بار پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج) را از دسته بندی علوم انسانی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل : پاورپوینت,تاثیر ,آموزش های ,فنی , حرفه ای , تکیه , اقتصاد ,کوچک ,خانگی, اشتغال ,زنان , بهبود, کیفیت ,تولیدات ,داخلی , راستای ,تحقق ,شعار, اقتصاد, مقا?

 جهت دانلود فایل با نام  پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج)  از سایت فایل 21 باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

                نوع فایل: power point قابل ویرایش: 27 اسلاید   قسمتی از اسلایدها: •از مشكلات عمده اينگونه كسب و كارها، ناهمساني فضاي مسكوني با فضاي كسب وكار و به تبع سلب آرامش افراد و امكان بروز اختلاف نظر ميان خانوده هاست، لذا پيشنهاد ميشود كه از سوي متوليان امر مسكن، يك مكان مناسب در محيط خانه جهت انجام و ارائه اين مشاغل در نظر گرفته شود. بازايابي و فروش محصولات نيز به عنوان يك دغدغه در توسعه اين گونه كسب وكارهاست لذا به منظور فروش محصولات، و خدمات مشاغل خانگي برپايي جشنواره های متعدد فصلي از سوي نهادهاي مرتبط مفيد به نظر ميرسد. •از انجا كه اين مشاغل بيشتر به صورت سنتي در كشور رواج دارند، لذا؛ به منظور توسعه و گسترش محصولات در سطح ملي و جهاني، استفاده از فناوريهاي نوين، شناخت بازار و تبليغات درسطح ملي و بين المللي، رفع محدوديتهاي بازرگاني و همچنين ترغيب افراد در ايجاد خلاقيت و نوآوري در توليد محصولات خانگي و وجود سياستهاي حمايتي دولت، پيشنهاد ميشود كه همگي باعث موفقيت در اجراي كسب و كار خانگي ميشود.   &nbsp …

همچنین ببینید

دانلود پاورپوینت بررسی قابلیت زندگی شهری

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : دانلود پاورپوینت بررسی قابلیت زندگی شهری  …