آموزش وردپرس
خانه / علوم انسانی / پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی 2

پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی 2

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی 2  از دسته بندی علوم انسانی

امروزه یافتن فایلهای مفید از سایتهای جامع و پربازدید به آسانی انجام می پذیرد. این سایت از  جمله بهترین و  مفیدترین سایتهای دانلود فایل در سطح اینترنت است. در سایت فایل 21 فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است. این سایت بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد.  فایل 21 ارائه کننده کلیه فایل های نایاب است که این بار پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی 2 را از دسته بندی علوم انسانی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل : پاورپوینت ,توسعه ,اقتصادی, برنامه ,ریزی

 جهت دانلود فایل با نام  پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی 2  از سایت فایل 21 باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

                نوع فایل: power point قابل ویرایش: 21 اسلاید   قسمتی از اسلایدها: 1- کشورهای با درآمد سرانه پایین در مقایسه با کشورهای با  درآمد سرانه بالا در کل دارای شاخص کیفیت فیزیکی پایین تری هستند. 2- همبستگی زیادی بین درآمد سرانه و شاخص کیفیت فیزیکی زندگی، به خصوص برای کشورهای در حال توسعه وجود ندارد. 3- اگرچه انتقاداتی بر این شاخص شده است، اما به علت رابطه ساختاری موجود بین هر یک از اجزاء سه گانه این شاخص با سایر شاخصهای توسعه، این شاخص در طبقه بندی جوامع از قدرت عملی بالایی برخوردار است. 4- از خصوصیات مفید این شاخص این است که آمارهای مربوط به این شاخص به راحتی قابل دسترسی است و به همین سبب به آسانی قابل محاسبه است.   فهرست مطالب و اسلایدها: فصل اول: نگاهی اجمالی بر پدیده رشد و توسعه فصل دوم: مشترکات و تفاوتهای اصلی بین کشورهای در حال توسعه فصل سوم: فرآیند تاریخی توسعه و توسعه نیافتگی فصل چهارم: نظری اجمالی بر گزیده ای از تئوریهای رشد و توسعه اقتصادی فصل پنجم: اهمیت نرخ رشد و نقش عوامل تولید در رشد …

همچنین ببینید

تحقیق در مورد تخت جمشيد

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : تحقیق در مورد تخت جمشيد  از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *