آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی

پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی  از دسته بندی علوم انسانی

امروزه یافتن فایلهای مفید از سایتهای جامع و پربازدید به آسانی انجام می پذیرد. این سایت از  جمله بهترین و  مفیدترین سایتهای دانلود فایل در سطح اینترنت است. در سایت فایل 21 فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است. این سایت بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد.  فایل 21 ارائه کننده کلیه فایل های نایاب است که این بار پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی را از دسته بندی علوم انسانی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل : پاورپوینت, توسعه ,اقتصادی , برنامه ,ریزی

 جهت دانلود فایل با نام  پاورپوینت توسعه اقتصادي و برنامه ریزی  از سایت فایل 21 باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

                نوع فایل: power point قابل ویرایش: 28 اسلاید   قسمتی از اسلایدها: تکنیکهای کشاورزی که توانستند تغییرات بسیار عظیمی در وضعیت کشاورزی انگلستان بوجود آورند و آنرا انقلاب کشاورزی نامیدند، عبارتند از: 1- کشت پی در پی زمین و کنارگذاشتن تدریجی آیش به وسیله کشت گیاهانی که باعث احیا و تقویت زمین می شوند مانند یونجه. 2- استفاده بیشتر از کود حیوانی به سبب کاشت علوفه دامی 3- کشت محصولات جدید مانند سیب زمینی که از آمریکا آورده شده بود، همچنین گسترش کشت محصولات جدید. 4- تکامل ابزارهای قدیمی و استفاده از وسایل و ابزارهای جدید مثل شخم با گاو آهن به جای بیل، استفاده از داسهای دسته بلند به جای داسهای دسته کوتاه و غیره.   فهرست مطالب و اسلایدها: دیدگاه اول تحولات سه مرحله ای در کشورهای توسعه یافته مرحله اول یا مرحله تراکم اولیه ثروت مرحله دوم یا مرحله صدور کالا مرحله سوم یا مرحله صدور سرمایه انقلاب صنعتی عوامل بوجود آورنده انقلاب صنعتی عوامل اقتصادی عوامل اجتماعی – فرهنگی عوامل فنی انقلاب کشاورزی & …

همچنین ببینید

دانلود پلاگین های envi – دانلود از فایل 21

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : دانلود پلاگین های envi  از دسته …