آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / پاورپوینت مديريت رفتار سازماني

پاورپوینت مديريت رفتار سازماني

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : پاورپوینت مديريت رفتار سازماني  از دسته بندی علوم انسانی

امروزه یافتن فایلهای مفید از سایتهای جامع و پربازدید به آسانی انجام می پذیرد. این سایت از  جمله بهترین و  مفیدترین سایتهای دانلود فایل در سطح اینترنت است. در سایت فایل 21 فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است. این سایت بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد.  فایل 21 ارائه کننده کلیه فایل های نایاب است که این بار پاورپوینت مديريت رفتار سازماني را از دسته بندی علوم انسانی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل : پاورپوینت, مدیریت ,رفتار,سازمانی

 جهت دانلود فایل با نام  پاورپوینت مديريت رفتار سازماني  از سایت فایل 21 باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

                نوع فایل: power point قابل ویرایش: 264 اسلاید قابل ویرایش:12 اسلاید انگلیسی   قسمتی از اسلایدها: 1- سبک دستوری (Telling) : وظیفه مداری در سطح بالا و رابطه مداری در سطح پایین در صورتی که کارکنان در سطح خیلی نازل بلوغ باشند اثربخش است . 2- سبک توجیهی (selling) : وظیفه مداری و رابطه مداری هر دو در سطح بالا و هنگامی این سبک اثر بخش است که پیرو در سطح بلوغ نازلی باشند. 3- سبک مشارکتی (participative): وظیفه مداری در سطح پایین و رابطه مداری در سطح بالا و وقتی که پیروان در سطح بالای بلوغ باشند اثر بخش است . 4- سبک تفویضی (delegating): رابطه مداری در سطح پایین و وظیفه مداری هم در سطح پایین و هنگامی که بلوغ کارکنان بسیار بالا باشد این سبک اثر بخش است.   فهرست مطالب و اسلایدها: موضوع رفتار سازماني تاريخچه، طبيعت و حيطه رفتار سازماني معني و مفهوم كار ادراك انگيزش و رفتارسازماني ارتباطات رهبري   …

همچنین ببینید

پاورپوینت موسیقی سنتی,موسیقی سنتی ایران,موسیقی کلاسیک,موسیقی ایرانی – دانلود از فایل 21

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : پاورپوینت معرفی موسیقی سنتی ایران  از …