آموزش وردپرس
سرخط خبرها
خانه / نرم افزار های آماده / Instagram اینستاگرام برای ویندوز

Instagram اینستاگرام برای ویندوز

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : Instagram اینستاگرام برای ویندوز  از دسته بندی نرم افزار های آماده

امروزه یافتن فایلهای مفید از سایتهای جامع و پربازدید به آسانی انجام می پذیرد. این سایت از  جمله بهترین و  مفیدترین سایتهای دانلود فایل در سطح اینترنت است. در سایت فایل 21 فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است. این سایت بهترین مکان برای جست و جوی فایل های ضروری می باشد.  فایل 21 ارائه کننده کلیه فایل های نایاب است که این بار Instagram اینستاگرام برای ویندوز را از دسته بندی نرم افزار های آماده  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی این فایل : Instagram, اینستاگرام, برای ویندوز,کامپیوتر,پی سی,اینستاگرم,اینستاگرام برای لپ تاپ

 جهت دانلود فایل با نام  Instagram اینستاگرام برای ویندوز  از سایت فایل 21 باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

 Instagram اینستاگرام برای ویندوز کامپیوتر می باشد که توسط این نرم افزار می توانید به حساب اینستاگرام خود روی کامپیوتر یا لپ تاپ دسترسی داشته باشید. شما تنها با وارد کردن نام کاری و پسورد خود در اینستاگرام می توانید به تصاویر خود ، لیست دوستان ، کامت ها ، اخرین تصاویر ارسالی دوستان ، ذخیره تصاویر و فیلم ها و کامنت گذاری روی تصاویر دسترسی داشته باشید. این برنامه نیازی به هیچ برنامه دیگری ندارد و خود این برنامه بر روی کامپیوتر نصب می شود و مانند برنامه های مشابه نیاز به نصب blue stack ندارد قابلیت های اینستاگرام برای ویندوز کامپیوتر : – اتصال به چندین حساب و سوییچ بین آنها – رابط کاربری هوشمند و ساده – دریافت نوتیفیکشن خوراک جدید، دوستان جدید ، نظرات، اشاره و یا درخواست – دستیابی به همه وظایف مانند نظرات ، فالورها ، نظرات و … – تنظیم خودکار رزولیشن نرم افزار برای زیبایی بهتر – قابلیت بوکمارک افراد ، مکان ها و عکس و ویدیو – نصب روی ویندوزهای 7 ، 8 ، 8.1 و 10 آموزش نصب : – ابتدا نرم افزار را دانلود کنید. – آنتی …

همچنین ببینید

سینما.سریال.تلویزیون.رادیو رایگان

بیوگرافی فایل جستجو شده از سایت فایل 21 : سینما.سریال.تلویزیون.رادیو رایگان  از دسته بندی نرم …